Dziecięce okulary przeciwsłoneczne - zadbaj o wzrok malucha z SunLovers.pl

“Droga mamo i drogi tato! Mój wzrok jest niesamowity. Codziennie dzięki niemu poznaję nowe obiekty, piękną okolicę i przyjazne otoczenie. Jest to niezwykłe uczucie, które sprawia, że chcę więcej i więcej. Apetyt rośnie! Łącząc dźwięki z obrazem, kolorami, intensywnymi tonacjami, tworzę swój własny świat. Moja wyobraźnia jest pełna marzeń. Wczoraj machałem do pilota, który sterował podniebnym statkiem kosmicznym. Dziś na spacerze z babcią podziwiałem piękny samochód strażacki - ta czerwień, te lśniące kaski. Jutro też wybieram się w świat, kreować kolejne opowieści, o których opowiem Ci już wkrótce.” - Twoja pociecha.

Twoja pociecha uwielbia dostrzegać otoczenie, dokładnie tak jak zostało namalowane. Jako SunLovers.pl pragniemy zwrócić uwagę na wzrok maluszka. Ten, jak możesz słusznie spostrzec odgrywa szalenie istotną rolę w codzienności ciekawego dziecka. W związku z tym w ofercie naszego sklepu online przygotowaliśmy specjalną kolekcję Knockaround Kids Premiums, dedykowaną najmłodszym, dzieciom w przedziale wiekowym 2 - 8 lat. Czym wyróżnia się ten model? Na plan pierwszy wychodzi oczywiście sama oprawka okularów przeciwsłonecznych. To pomniejszone wydanie wersji dla dorosłych, pochodzące z kolekcji Premiums. W tym modelu skupiono się na nieograniczonym komforcie i wydajności. Tu funkcjonalność idzie w parze z niesamowitą wygodą, a to szczególnie ważne dla rozwijającej się główki malucha.

Knockaround Kids Premiums - bo cenimy najwyższą jakość!

Oprawka Knockaround Kids Premium to sprawdzona, wydajna i wytrzymała konstrukcja, która odnajdzie się w każdym otoczeniu i sytuacji. Dziecko uwielbia być w wielu miejscach na raz, jest pełne energii i nieprzebranych możliwości, dlatego też tak istotne jest, aby okulary przeciwsłoneczne dziecięce były odpowiednio dopasowane do rozmiaru główki Twojej pociechy. Konstrukcja nie posiada metalowych zawiasów, dzięki czemu proponowana przez nas kolekcja jest przyjazna zarówno dzieciom, jak i … podłożu ;). Metalowe zawiasy umieszczone w oprawce narażają okulary przeciwsłoneczne na niepotrzebne urazy i uszczerbki, przez co łatwiej jest np. je złamać. Ramiona Kids Premiums umieszczone są na sprytnie przemyślanym zaczepie kulkowym. Tego typu rozwiązanie pozytywnie wpływa na samą funkcjonalność modelu, a co za tym idzie na jego elastyczność i niezawodną wytrzymałość. 

Komu rekomendujemy dziecięce okulary przeciwsłoneczne z kolekcji Knockaround Kids Premiums

Jak już zostało wspomniane, nasza najnowsza kolekcja dostępna na SunLovers.pl rekomendowana jest dzieciom, zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom, w wieku od 2 do 8 lat. Na wirtualnych półkach sklepowych możecie dostrzec wiele niezwykłych inspiracji kolorystycznych, oryginalnych połączeń i różnorodnych rozwiązań, które na pewno zachwycą Twojego malucha. W ofercie dostępne są m.in. cukierkowe okulary przeciwsłoneczne dla dziewczynek, czy też niebieski model dla przebojowych chłopaków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej rygorystycznych i szczerych klientów (pozdrawiamy ciepło dzieciaki) tworzymy kolekcję, w której różnorodność kolorów i wzorów jest niczym nieograniczona. Wiemy, że każda pociecha jest inna, wyjątkowa, w związku z tym oprócz stawiania na ponadczasowy design, celebrujemy również charyzmatyczne detale, którym sami nie potrafimy się oprzeć!

P.S. To jednak nie koniec niezwykłej opowieści!

Proponowane przez nas dziecięce okulary przeciwsłoneczne zostały wyposażone w specjalny filtr chroniący wrażliwy wzrok pociechy przed promieniowaniem słonecznym typu UVA i UVB. Kategoria przyciemnienia soczewek plasuje się na poziomie trzecim, tym samym gwarantując doskonałe widzenie pod każdym kątem nawet w najbardziej słoneczny dzień. Ponadto, soczewki znajdujące się w kolekcji Knockaround Kids Premiums posiadają certyfikat FDA, który od wielu lat uznawany jest za symbol jakości, bezpieczeństwa i spełnienia najwyższych standardów.