Kids Premiums

Knockaround Kids Premiums to okulary przeciwsłoneczne dla dzieci w wieku między 2 a 8 rokiem życia. Z doświadczenia z naszymi Klientami wiemy, że okulary pasują czasem nawet na malucha co ma roczek, czasem będą pasowały na 10 latka. Wszystko zależy od wielkości głowy dziecka a ten aspekt jest bardzo indywidualny i niestety nie da się w tym przypadku wrzucić wszystkich do jednej szufladki z rozmiarem.
Oprawka modelu Kids Premiums to pomniejszona wersja modelu dla dorosłych Premiums. Ta sama sprawdzona konstrukcja, nie posiadająca metalowych zawiasów. Ramiona w modelu Kids Premiums osadzone są na sprytnie przemyślanym zaczepie kulkowym. Rozwiązanie to dodaje okularom elastyczności i wytrzymałości.  


Kids Premiums to mnóstwo wersji kolorystycznych stworzonych specjalnie pod dzieciaki. W ofercie znajdziecie różowe, cukierkowe okulary przeciwsłoneczne dla dziewczynek, są też turkusowe albo całkowicie niebieskie okulary dla chłopca. Jeżeli macie ochotę to w ofercie można znaleźć także takie modele które będą tworzyły zestaw mama, córka lub tata, syn. Tak jak w przypadku pozostałych modeli okularów przeciwsłonecznych Knockaround także i tutaj soczewki wyposażone są w filtr UV400, które będą chroniły oczy Waszych oczek w głowie. 


Dla kogo model Kids Premiums?

Model Kids Premiums to okulary przeciwsłoneczne dla chłopców i dla dziewczynek w wieku między 2 a 8 lat. Tak jak pisaliśmy powyżej wielkość głowy dziecka bywa różna także te bariery wiekowe sugerujemy traktować umownie. Jeżeli macie wątpliwości co do rozmiaru okularów zarówno dla siebie jak i dla Waszych pociech zapraszamy serdecznie do odwiedzin naszego sklepu stacjonarnego Warszawa to CH Wola Park na ul. Górczewksiej 124 a Wołomin to ul. Geodetów i Centrum Handlowe Galeria Wołomin. W sezonie letnim okulary przeciwsłoneczne Knockaround kupicie także na Półwyspie Helskim w Jastarni. Mamy tam nasz sezonowy Surf Shop z okularami przeciwsłonecznymi i innymi dodatkami oraz akcesoriami - Sunlovers POP UP Store