Dziecięce okulary przeciwsłoneczne

Niebieskie dziecięce okulary Rainbow Blues

119,00 

Dziecięce okulary przeciwsłoneczne

Czarne dziecięce okulary Black Moonshine

119,00 

Dziecięce okulary przeciwsłoneczne

Zielone dziecięce okulary Slime Time

119,00 

Dziecięce okulary przeciwsłoneczne

Różowe dziecięce okulary z brokatem

119,00 

Dziecięce okulary przeciwsłoneczne

Malinowe dziecięce okulary PB&J

119,00 

Dziecięce okulary przeciwsłoneczne

Czarne dziecięce okulary Green Moonshine

119,00 

Dziecięce okulary przeciwsłoneczne

Różowe dziecięce okulary Pink Aqua

119,00 

Dziecięce okulary przeciwsłoneczne

Czerwone dziecięce okulary Campfire

119,00 

Dziecięce okulary przeciwsłoneczne 2021

Tu się każdy rodzic spotyka po okulary przeciwsłoneczne dla dziewczynki lub chłopczyka!

Kolorowe, lekkie i bezpieczne. Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci to nasza specjalność i tym samym jedna z ulubionych kategorii produktów. Dlaczego? Bo mali klienci wyglądają w nich po prostu super! Okulary przeciwsłoneczne dziecięce 2021 zachwycają nie tylko pociechy, ale też rodziców. Nic, dziwnego - taki wachlarz kolorów przyciąga każdego klienta, nawet tego najmłodszego. Paski, kropki, wzorki? A może szalony róż, czy stylowy niebieski? Zobacz naszą letnią ofertę na okulary przeciwsłoneczne dziecięce marki Knockaorund. Gwarantujemy, że okulary słoneczne dla dzieci trafią w ich gusta! U nas znajdziesz okulary przeciwsłoneczne dla dziewczynki i dla chłopca!

Wiemy, że dla najmłodszych najważniejsza jest swoboda. Dziecięca wyobraźnia nie ma ograniczeń, dokładnie tak, jak nasze okulary słoneczne dla dzieci na lato 2021. Produkty, które oferujemy będą ulubionym letnim gadżetem twojej pociechy. Okulary dla dziecka przeciwsłoneczne, które znajdziesz na naszej stronie SunLovers.pl są bardzo lekkie. Dzięki temu każda zabawa, spacer, czy jazda rowerem staną się jeszcze przyjemniejsze. Twoje dziecko nie będzie już musiało mrużyć oczu, żeby policzyć łódki nad jeziorem, czy grać w pełnym słońcu w siatkówkę plażową. Być może to właśnie okulary przeciwsłoneczne dla dziecka rozwiążą sprzeczki między rodzeństwem o to, kto ma grać pod słońce? Wyobraź sobie ten spokój i ciszę w wakacje, podczas gdy dzieci bawią się w zgodzie. To jest dopiero myśl! Okulary dla dzieci przeciwsłoneczne marki Knockaround to jest to, czego szukasz.

Okulary przeciwsłoneczne dziecięce z naszej oferty zostały stworzone przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie maluchów, co też jest na pierwszym miejscu dla każdego rodzica. Okulary przeciwsłoneczne dla dziecka nie mogą budzić obaw i niepokoju podczas, gdy pociechy bawią się w najlepsze. Każdy rodzic wie, że dla dzieci nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystkie przeszkody napotkane na drodze to najlepsze wyzwanie! Dlatego też okulary dla dzieci przeciwsłoneczne 2021 powinny mieć niezniszczalną konstrukcję. Nasze okulary słoneczne dla dzieci mają sprytnie osadzone ramiona na kulkowym zaczepie, dzięki czemu trudno o ich uszkodzenie. Dodatkowo, pozbawione są metalowych zawiasów, dzięki czemu okulary przeciwsłoneczne dziecięce doskonale dopasowują się do główek. Uniwersalny rozmiar to też potwierdzenie na to, że to dobry pomysł na prezent.

Co najważniejsze, wszystkie okulary przeciwsłoneczne dla dzieci marki Knockaround posiadają filtr UV400 trzeciej kategorii. Nie musisz już martwić się o ochronę oczu swojego dziecka. Filtr odbija promienie świetlne do długości 400 nanometrów. Ponadto okulary przeciwsłoneczne dla dziecka z kolekcji Kids Premiums mają certyfikowane soczewki FDA, który jest symbolem jakości, bezpieczeństwa i najwyższych standardów. Tylko takie okulary dla dziecka przeciwsłoneczne należy kupować. Możesz być spokojny. Za okulary słoneczne dla dzieci bierzemy pełną odpowiedzialność!

Który wzór wybrać? Na jaki kolor najlepiej się zdecydować? U nas przeciwsłoneczne okulary dla dziecka na letni słoneczny sezon 2021 mogą mieć matowe lub błyszczące wykończenie. Poszaleć możesz również z kolorami oprawek i soczewek. Specjalnie z myślą o maluchach mamy też okulary przeciwsłoneczne dziecięce w różne wzorki. Wybierając okulary przeciwsłoneczne dla dziewczynki polecamy delikatny design, najchętniej wybieranym produktem są różowe z brokatem, a także bardziej odważne - czerwone truskawki, czyli zielone szkła z czerwonymi zausznikami. Chłopcy chętnie wybierają lustrzaną zebrę i pomarańczową pizzę. Takie okulary przeciwsłoneczne dla dziecka to strzał w dziesiątkę!

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci z kolekcji Kids Premium przeznaczone są dla małych klientów w wieku od 2 do 8 lat.
Bądź spokojny o swojego malucha, wybierz certyfikowane okulary przeciwsłoneczne dla dzieci marki Knockaround.