Okulary sportowe damskie

Jeśli jesteś aktywna – biegasz, jeździsz na rowerze, pasjonujesz się sportami zimowymi albo lubisz latem popływać na desce – to wiesz, jak ważna przy uprawianiu sportu jest właściwa ochrona oczu.

Filtr

Marka

Kolor oprawki

Kolor soczewki

Wykończenie oprawki

Lustrzane soczewki

Filtr UV

Rozmiar oprawki

Kształt oprawki

Materiał oprawki

Zawias okularów

Typ Soczewki

Aktywność

Cechy produktu

Cena

Wybrane filtry

Liczba produktów: 48

W naszej ofercie znajdziesz damskie sportowe okulary przeciwsłoneczne, które nie tylko ochronią Twój wzrok przed szkodliwym promieniowaniem UV, ale również zapewnią komfort podczas oddawania się sportowym pasjom. Okulary sportowe powinny także gwarantować ich użytkownikom doskonałą widoczność, ochronę przed ciałami obcymi oraz wysoki kontrast widzenia. To wszystko znajdziesz w sportowych okularach przeciwsłonecznych marki Knockaround.

Na naszych wirtualnych półkach znajdziesz duży wybór modeli damskich okularów sportowych. Marka Knockaround to cała gama kolorów i kształtów, które zadowolą najbardziej wybredne damskie gusta. Nasze sportowe okulary przeciwsłoneczne są wyjątkowo komfortowe w użytkowaniu. Kiedy oddajesz się sportowej pasji, na pewno nie chcesz martwić się o to, czy okulary przypadkiem nie ześlizgną się za chwilę z Twojego nosa. Nasze sportowe okulary przeciwsłoneczne posiadają elementy, które sprawiają, że nawet w trakcie sportowych wyczynów dobrze przylegają do głowy.

Sportowe okulary przeciwsłoneczne Knockaround to również lekkość i wygoda. W trakcie biegania czy jazdy na rowerze zapomnisz, że w ogóle masz je na sobie. Dzięki temu będziesz mogła skupić się na przyjemności związanej z uprawianiem ulubionych sportów.

Soczewki w przeciwsłonecznych okularach sportowych posiadają filtr UV 400, dzięki czemu zapewniają doskonałą ochronę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Jeśli szukasz okularów sportowych, dzięki którym będziesz dobrze widzieć zarówno w wodzie, jak i na stoku narciarskim, to koniecznie wybierz te z polaryzacją. Dzięki temu oślepiające słońce nie będzie Ci straszne!