Okulary damskie

Przeciwsłoneczne, sportowe, gogle, zerówki… Okulary! Pierwotnie używane były wyłącznie w celu poprawienia komfortu widzenia. Dzisiaj oprócz tego chronią przed słońcem lub są po prostu fajnym gadżetem.

Filtr

Marka

Kolor oprawki

Kolor soczewki

Wykończenie oprawki

Lustrzane soczewki

Filtr UV

Rozmiar oprawki

Kształt oprawki

Materiał oprawki

Zawias okularów

Typ Soczewki

Aktywność

Cechy produktu

Cena

Wybrane filtry

Liczba produktów: 336

W Sunlovers znajdziesz między innymi okulary damskie, wyposażone w soczewki UV, które ochronią oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Jakość, design, wygoda – to nasze priorytety. Wszystko to mają okulary przeciwsłoneczne marki Knockaround, które wjeżdżają na nasze wirtualne półki prosto ze słonecznej Kalifornii. Dzięki temu chwilę po ich założeniu poczujesz się, jakbyś stała na rozpalonej plaży, a ciepły wiatr z okolic San Diego smagał Twoją twarz. Zaskoczymy Cię tym, jak wiele modeli i kolorów proponuje marka Knockaround – od klasyki po kompletne szaleństwo! Na pewno znajdziesz wśród nich damskie okulary przeciwsłoneczne, które idealnie zgrają się z Twoją osobowością, a oprócz tego sprawią, że poczujesz się wyjątkowo.

Dla kobiet lubiących aktywność fizyczną na świeżym powietrzu mamy damskie okulary sportowe przeciwsłoneczne, które nie tylko ochronią przed słońcem, ale również zabezpieczą oczy przed ciałami obcymi, mogącymi je podrażnić lub uszkodzić podczas uprawiania sportu. Fankom sportów zimowych przydadzą się superwygodne gogle narciarskie, które oprócz filtra UV posiadają specjalną powłokę antyodblaskową poprawiającą kontrast widzenia. Okulary sportowe od marki Knockaround gwarantują uczucie beztroski i wolności podczas sportowych szaleństw!

Okulary damskie mają być nie tylko użyteczne – mogą też być po prostu elementem stroju. Jeśli nie masz wady wzroku, ale chcesz wzbogacić swoją stylizację, sięgnij po tzw. okulary zerówki, które dodatkowo ochronią oczy przed światłem niebieskim emitowanym przez różne ekrany.