Okulary męskie

Wyobraź sobie, że oglądasz zachód słońca na jednej z plaż słonecznej Kalifornii, jego promienie oświetlają Twoją twarz, na której dodatkowo czujesz podmuchy ciepłego wiatru San Diego… Jesteś wolny i wydaje Ci się, że możesz wszystko! Prawie tak samo poczujesz się, gdy założysz okulary męskie Knockaround, które znajdziesz na naszych wirtualnych półkach.

Filtr

Marka

Kolor oprawki

Kolor soczewki

Wykończenie oprawki

Lustrzane soczewki

Filtr UV

Rozmiar oprawki

Kształt oprawki

Materiał oprawki

Zawias okularów

Typ Soczewki

Aktywność

Cechy produktu

Cena

Wybrane filtry

Liczba produktów: 249

Dla mężczyzn szukających skutecznej ochronny przed promieniami słonecznymi mamy okulary męskie przeciwsłoneczne. Ich soczewki  wyposażone w filtr UV, który chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem. Niebanalny design okularów Knockaround sprawia, że każdy facet poczuje się w nich wyjątkowo i pewnie. Gama modeli i kolorów proponowana przez tego kalifornijskiego producenta jest tak szeroka, że każdy, nawet najbardziej wybredny mężczyzna, znajdzie okulary przeciwsłoneczne pasujące właśnie do niego. Dzięki męskim okularom przeciwsłonecznym Knockaround nie tylko zapewnisz swoim oczom idealną ochronę przed słońcem, ale również podkreślisz swoją osobowość.

Osobnikom nieumiejącym usiedzieć w miejscu i lubiącym aktywność fizyczną na świeżym powietrzu polecamy męskie okulary przeciwsłoneczne sportowe. Okulary sportowe nie tylko zapewnią skuteczną ochronę przed promieniami słonecznymi, ale również zabezpieczą oczy przed ciałami obcymi, które mogą się do nich dostać w trakcie sportowych szaleństw. Fani sportów zimowych znajdą na naszych wirtualnych półkach gogle narciarskie. Oprócz filtra UV, który chroni oczy przed promieniami słonecznymi, gogle zostały wyposażone w specjalną powłokę antyodblaskową, która poprawia kontrast widzenia. Poczuj wolność podczas uprawiania sportów dzięki okularom sportowym od marki Knockaround!

 

Jeśli jesteś mężczyzną lubiącym fajne modowe gadżety, to z pewnością przydadzą Ci się okulary zerówki. Nie trzeba mieć wady wzroku, żeby wzbogacić swoją stylizację o niebanalny akcent w postaci okularów. Ciekawy design zerówek zaprojektowanych przez markę Knockaround podkręci niejeden look!