kim jesteśmy?

SUNLOVERS to grupa młodych, dynamicznych i zaangażowanych ludzi, którzy postanowili stworzyć miejsce, w którym uśmiech, otwartość, szczerość, zasada FAIR PLAY oraz dobre samopoczucie są najwyższymi wartościami bez których nie ma możliwości zrobienia kroku do przodu.
Działamy w Warszawie od 2015 roku prowadząc jednocześnie sklep stacjonarny oraz sklep internetowy.

Jesteśmy oficjalnym i wyłącznym polskim partnerem amerykańskiej marki Knockaround.

Knockaround to firma, która została założona przez Adama „Ace” Moyera w 2005 roku w San Diego, California. Kluczowym produktem oferowanym przez Knockaround są okulary przeciwsłoneczne. W ofercie znajdziemy także akcesoria do okularów oraz dodatki. Głównym założeniem firmy jest oferowanie Klientowi produktu najwyższej możliwej jakości przy zachowaniu przystępnej ceny.

Okulary Knockaround wykonane są z wysokiej jakości materiałów, posiadają filtry ochronne UV 400, certyfikat Amerykańskiej Agencji FDA, a wybrane modele mają także polaryzację.

Od początku roku 2016 podjęliśmy także współpracę z polską szwalnią, z którą tworzymy uniwersalne, praktyczne produkty o niecodziennej stylistyce, wyróżniające się wyjątkową jakością wykonania oraz niecodziennym wzornictwem. W ofercie posiadamy torby oraz plecaki wykonane z mocnych i nieprzemakalnych tkanin, pojemne torby filcowe oraz szeroki wachlarz akcesoriów wykonanych z filcu.

Stale poszukujemy pomysłów na nowe produkty, które będą spójne z naszą dotychczasową ofertą a ich znakiem rozpoznawczym będzie jakość wykonania.

Sunlovers Punkt Stacjonarny:

CH WOLA PARK
Ul. Górczewska 124
01-460 Warszawa

Godziny otwarcia:

Pn – Sb: 10:00 – 22:00
Nd: 10:00 – 20:00