Worki Damskie

W tej części naszej magicznej opowieści, sklep sunlovers.pl prezentuje funkcjonalne, lekkie worki na plecy. Panie po raz kolejny wzdychają, Panowie natomiast kiwają głową z uznaniem. Podkreślając nasze uwielbienie wysokiej jakości, w ofercie sunlovers.pl trzymamy odporne na przetarcia worki na plecy, szyte z wytrzymałych tkanin, tak, aby służyły Ci jak najdłużej. To idealne akcesorium do szkoły, na basen, na siłownię, na piknik, na plażę, czy też na spontaniczne spotkanie z przyjaciółmi. Różnorodna wielkość worków na plecy Sunlovers, sprawia, że możesz przygotować się do każdej aktywności z najwyższą precyzją – pomieszczą wszystko, czego funkcjonalna dusza zapragnie. Do tej pory jedynie kota nie udało nam się zwabić do workowej przestrzeni… reaguje pazurami i nieprzyjemnym fukaniem.


Worki na plecy pokochają również mamy aktywnych pociech. Rzucone na mokrą trawę, przy piaskownicy, nie obawiają się konsekwencji. Przybrudzony materiał? Dla naszych tkanin to bułka z masłem! Worki na plecy możesz spokojnie prać w pralce i tym samym cieszyć się ich świeżym i pięknym wyglądem przez długi czas (prawda, że zabrzmiało jak reklama najlepszego proszku do prania? o to nam chodziło!).
Nie zapomnieliśmy również o funkcjonalnych biznesmenach w wersji 2.0! W ofercie także dostępne są duże worki z bawełnianymi i wytrzymałymi sznurkami oraz nieprzemakalne plecaki od marki Dzień Dobry, do których z powodzeniem schowasz laptopa i akcesoria potrzebne w pracy nomada.


Filtr

Marka

Materiał

Wodoodporność

Rodzaj plecaka

Cena

Produkt

Wybrane filtry

Liczba produktów: 75