Okulary sportowe męskie

Aktywność fizyczna jest ważna nie tylko z punktu widzenia naszego zdrowia – to również sposób na relaks i dostarczanie sobie przyjemności. W Sunlovers wiemy, jak ważna podczas uprawiania różnego rodzaju sportów jest ochrona naszych oczu, dlatego nasze wirtualne półki zapełniliśmy różnymi modelami męskich sportowych okularów przeciwsłonecznych.

Filtr

Marka

Kolor oprawki

Kolor soczewki

Wykończenie oprawki

Lustrzane soczewki

Filtr UV

Rozmiar oprawki

Kształt oprawki

Materiał oprawki

Zawias okularów

Typ Soczewki

Aktywność

Cechy produktu

Cena

Wybrane filtry

Liczba produktów: 57

Przeciwsłoneczne okulary sportowe marki Knockaround to nie tylko doskonała ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV. Dzięki tym okularom nie będziesz się musiał martwić również o dobrą widoczność czy ciała obce, które mogą wpaść do Twoich oczu. Dobre sportowe okulary przeciwsłoneczne sprawią, że będziesz mógł w stu procentach oddać się swojej pasji.

Marka Knockaround oferuje szeroki wybór modeli i kolorów – zadowoli zarówno odważnych mężczyzn, jak i tych preferujących klasyczne dodatki. Męskie sportowe okulary przeciwsłoneczne to przede wszystkim doskonała ochrona oczu. Ich soczewki zostały wyposażone w filtr UV 400. Ponadto posiadają polaryzację, dzięki której niestraszne Ci będzie oślepiające słońce. Będziesz dobrze widzieć zarówno na stoku narciarskim, jak i podczas pływania na desce.

Oferowane przez nas sportowe okulary przeciwsłoneczne są bardzo wygodne i lekkie. Podczas intensywnych treningów zapomnisz, że w ogóle masz je na sobie. Nie będziesz się musiał również martwić o to, czy nie ześlizgną się z Twojego nosa, ponieważ zostały wyposażone w elementy, które sprawiają, że dobrze przylegają do twarzy.

Jeśli szukasz męskich okularów przeciwsłonecznych, które zapewniają doskonałą ochronę oczu, a jednocześnie są wygodne i stabilne, to nie mogłeś lepiej trafić. Świetny design jest ich dodatkowym atutem!