Świece

Lubisz, kiedy w domu podczas Bożonarodzeniowych przygotowań pachnie soczystą pomarańczą z goździkami? Ten magiczny czas spędzany z najbliższymi wspominamy przez cały rok a nawet kilka lat. Wracamy do radosnych i ciepłych chwil spędzanych w miłej atmosferze przygotowań. Aby móc zachować ten moment na dłużej przygotowaliśmy wyjątkowe zapachowe świece sojowe, które w pełni oddadzą klimat Świąt. Naturalna świeca zapachowa wytworzona jest w 100% z ekologicznego wosku sojowego. Olejki eteryczne nadają świecom niebanalne kompozycje zapachowe. Są starannie dobrane tak aby każdy z Was mógł znaleźć swój ulubiony, wyjątkowy aromat, który roztoczy w domu przyjemny zapach i sprawi, że poczujecie nieopisaną błogość.

 

Filtr

Produkt

Marka

Cena

Wybrane filtry

Liczba produktów: 14

Co wyróżnia świece sojowe od zwykłych świeczek?

Naturalne świece zapachowe wytwarzane są w Polsce, bez użycia szkodliwej parafiny. Wosk sojowy to w 100% naturalny surowiec, który podczas palenia nie wytwarza szkodliwych dla zdrowia substancji. Świece zapachowe sojowe nie zagrażają naszemu bezpieczeństwu i są zdrowsze dla środowiska. Do naszych świec sojowych używamy naturalnych olejków eterycznych, które nadają im wyjątkowych zapachów. Oprócz tego każda świeca zapachowa posiada drewniany knot, który pali się nieco inaczej i wolniej od tego tradycyjnego. Naturalny drewniany surowiec podczas palenia wydaje podobne jak kominek dźwięki trzaskającego drewna i wprowadza do domu prawdziwie zimowy nastrój. Nasze zapachowe świece sojowe są bezpieczne dla skóry i można używać ich w domu gdzie są małe dzieci czy zwierzęta. Każda świeczka zapachowa zamknięta jest w brązowym słoiczku z kolorową etykieta. Czas palenia świecy to aż 45h!

 

Świeca zapachowa paczula i sosna mocna, wyrazista niczym zapach lasu a może słodki, owocowy i soczysty zapach maliny i figi? Sami zdecydujcie co wolicie! Każda świeca sojowa jest wyjątkowa i na pewno wprowadzi do Waszego domu czy mieszkania miłą i ciepłą atmosferę. Zapachowa świeca sojowa z drewnianym knotem pozwoli zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy czy na uczelni.