VIDEO
VIDEO
VIDEO
VIDEO

DEJA VIEWS

Deja Views to zupełnie nowa oprawka, która z dumą wkracza w słoneczny letni sezon 2020 r. Model, to typowy przedstawiciel kategorii damskie okulary przeciwsłoneczne. Większa oprawka okularów jest zdecydowanie w stylu oversize.
Jeżeli do tej pory miałaś problem i nie wiedziałaś czy bardziej będą pasowały Ci zaokrąglone okulary przeciwsłoneczne w modelu Mai Tais albo damskie oprawki okularów Paso Robles to teraz mamy dla Ciebie kolejną wspaniałą propozycję. Daja Views to duże, kocie okulary przeciwsłoneczne. Projektanci Knockaround odświeżyli klasyczne oprawki okularów, nadając im nowoczesnej i wyrafinowanej formy. Okulary doskonale uzupełnią Twój elegancki i formalny outfit do pracy, będą także świetnym uzupełnieniem każdego wakacyjnego i słonecznego wyjazdu.


Jak każde dobre okulary przeciwsłoneczne model Deja Views wyposażony jest w niezbędne filtry chroniące Wasze oczy przed promieniowaniem słonecznym. O dodatkowy komfort zadba niezastąpiona polaryzacja, która sprawi, że wszystko co będziecie oglądać przez swoje nowe Deja Views będzie wyraźne i pełne nasyconych kolorów.
Nowy model to także nowe kolory oprawek. Sama zdecyduj czy chcesz nosić modną butelkową zieleń z pięknymi lustrzanymi soczewkami, soczysty róż w odcieniu gumy balonowej a może lubisz całkowicie klasyczne matowe czarne oprawki.
Zapraszamy Cię na kolejną wspaniałą wyprawę z Twoimi nowymi Deja Views!  


Dla kogo model Deja Views?

Okulary to typowa damska oprawka. Lekko wyciągnięta i kocia ale plasująca się raczej jako duże damskie okulary przeciwsłoneczne. 
Nie wiesz czy model będzie Ci pasować? Zapraszamy także do naszego sklepu stacjonarnego. W okresie wakacyjnym warto także odwiedzić nasz Surf Shop na półwyspie Helskim. Nasz adres to Jastarnia na ul. Stelmaszczyka 4