Zapachowe świece sojowe - czas na relaks!

Lubisz, kiedy w domu podczas Bożonarodzeniowych przygotowań pachnie soczystą pomarańczą z goździkami? Ten magiczny czas spędzany z najbliższymi wspominamy przez cały rok a nawet kilka lat. Wracamy do radosnych i ciepłych chwil spędzanych w miłej atmosferze przygotowań. Aby móc zachować ten moment na dłużej przygotowaliśmy wyjątkowe zapachowe świece sojowe, które w pełni oddadzą klimat Świąt. Naturalna świeca zapachowa wytworzona jest w 100% z ekologicznego wosku sojowego. Olejki eteryczne nadają świecom niebanalne kompozycje zapachowe. Są starannie dobrane tak aby każdy z Was mógł znaleźć swój ulubiony, wyjątkowy aromat, który roztoczy w domu przyjemny zapach i sprawi, że poczujecie nieopisaną błogość.

Co wyróżnia świece sojowe od zwykłych świeczek?

Naturalne świece zapachowe wytwarzane są w Polsce, bez użycia szkodliwej parafiny. Wosk sojowy to w 100% naturalny surowiec, który podczas palenia nie wytwarza szkodliwych dla zdrowia substancji. Świece zapachowe sojowe nie zagrażają naszemu bezpieczeństwu i są zdrowsze dla środowiska. Do naszych świec sojowych używamy naturalnych olejków eterycznych, które nadają im wyjątkowe zapachy. Oprócz tego każda świeca zapachowa posiada drewniany knot, który pal się wolniej. Naturalny drewniany surowiec podczas palenia wydaje podobne jak kominek dźwięki trzaskającego drewna i wprowadza do domu prawdziwie zimowy nastrój. Nasze zapachowe świece sojowe są bezpieczne dla skóry i można używać ich w domu gdzie są małe dzieci czy zwierzęta. Każda świeczka zapachowa zamknięta jest w brązowym słoiczku z kolorową etykieta. Czas palenia świecy to aż 45h!

Świeca zapachowa paczula i sosna mocna, wyrazista niczym zapach lasu a może słodki, owocowy i soczysty zapach maliny i figi? Sami zdecydujcie co wolicie! Każda świeca sojowa jest wyjątkowa i na pewno wprowadzi do Waszego domu czy mieszkania miłą i ciepłą atmosferę. Zapachowa świeca sojowa z drewnianym knotem pozwoli zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy czy na uczelni.