359,00 
289,00 
289,00 
New
New

Plecaki Dzień Dobry

Duży plecak damski Frida

359,00 
New

Dzien dobry

Torbo plecak Liski

289,00 
New
289,00 
New
139,00 
New
289,00 
199,00 

Torby i plecaki Dzień Dobry

Witamy się! Mówimy słoneczne “dzień dobry” i czym prędzej przechodzimy do modnych inspiracji, wśród których dziś czają się dodatki doskonałe. Na plan pierwszy wysuwają się niezastąpione, potężne i poręczne duże torby oraz równie funkcjonalne, kolorowe i oryginalne plecaki oraz torebko plecaki od w 100% polskiej firmy (Made in Poland) - Dzień Dobry!

Marka kreowana jest w pożądanym duchu slow fashion, dzięki czemu każdy produkt jest zupełnie inną, niespotykaną opowieścią wzorów, kolorów i szalenie wysokiej jakości wykonania. Gdy po raz pierwszy zobaczyliśmy torby i plecaki Dzień Dobry, musimy przyznać szczerze, zakochaliśmy się w nich od pierwszego wejrzenia. Tu nie ma miejsca na zwyczajność, szarą codzienność i oklepane schematy. Tu jest doceniana wyjątkowość, każdego z nas! Na pewno chcesz wyróżniać się na tle pozostałych, na pewno chcesz skraść serca innych osób, na pewno marzysz o tym, aby opowiedzieć o swoim charakterze w sposób nietuzinkowy i nie do końca oczywisty… wiemy to, ponieważ jesteśmy tacy sami! Wniosek? Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Cię do zapoznania się z najnowszą kolekcją pojemnych kolorowych toreb oraz pakownych plecaków marki Dzień Dobry - piękne i kolorowe modele już dostępne są w naszym sklepie online SunLovers.pl!

Zacznij dzień kolorowo - modne duże torby Dzień Dobry w niezwykłej odsłonie!

Gdy spoglądamy uważnym wzrokiem na kolorowe i nieprzemakalne torby marki Dzień Dobry, dochodzimy do jednego wniosku - tu nie ma miejsca na nudę. Tu jest czas i miejsce na oryginalność, na styl, na wyjątkową funkcjonalność, obok której nawet nie wypada przejść obojętnie. Torby Dzień Dobry zostały przyozdobione pięknymi, wręcz szlachetnymi i lekko zwariowanymi grafikami powstałymi w wyobraźni Jaśminy Parkity.

Uwagę przyciąga również sama wielkość toreb. Duży i pojemny model typu torba shopper sprawdzi się podczas codziennych wyzwań czyhających w miejskiej dżungli. Damską torbę możesz z powodzeniem zabrać na zakupowe szaleństwo, na lunch z przyjaciółmi, a nawet na salę wykładową czy do szkoły… wszystko tak naprawdę zależy od Twoich indywidualnych potrzeb. Torby Dzień Dobry są niczym nonszalancki kameleon, swoją funkcjonalnością i komfortem dopasują się bowiem do najbardziej wymagających użytkowników. Skoro o funkcjonalności mowa… dostępne w naszym sklepie internetowym SunLovers.pl duże torby zostały wykonane z wysokiej jakości wodoodpornego materiału Cordura. Oznacza to, że kolorowe torby są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu kreują związki na lata. Aktualnie doceniamy długotrwałość elementów modnych i praktycznych - doskonale bowiem dopasowujemy się do trendów utrzymanych w duchu eko. W ten oto sposób, zaproszenie do swojej garderoby torby Dzień Dobry jest ukoronowaniem wartości pożądanych.

Torebko plecaki - gdy funkcjonalność mówi “Dzień dobry”, SunLovers wkracza do akcji!

A gdyby tak pojemna torba i wygodny plecak stanowiły funkcjonalną jedność? Okazuje się, że marka Dzień Dobry postawiła na modną wygodę, dlatego też w naszej ofercie dostępnej na SunLovers.pl pojawiły się piękne i ultra kolorowe torebko plecaki. Modele powstały we współpracy z równie wyjątkową polską firmą Pak.In, którą od niedawna także znajdziecie w naszym sklepie Sunlovers. W ten oto sposób na naszych wirtualnych półkach sklepowych dumnie wdzięczą się torbo plecaki, czyli doskonałe połączenie podręcznej dużej torby i równie wygodnego pojemnego plecaka. Torebko plecaki dodatkowo zostały wyposażone w wytrzymałą taśmę, która jednocześnie stanowi szelki plecaka. Wspominaliśmy już, że torebko plecaki Dzień Dobry są szalenie praktyczne? Potwierdzeń nie należy szukać daleko! Wystarczy odkryć środek proponowanych modeli, w których znajduje się pojemna przegroda na laptop do 15" oraz praktyczna kieszonka na drobiazgi.

Naszą uwagę przyciągają również same grafiki zdobiące plecaki, torby, czy torebko plecaki marki Dzień Dobry. Wzornictwo pojawiające się na modelach jest nietuzinkowe, skupia na sobie całą uwagę postronnych obserwatorów. Gdy patrzymy na torby czy plecaki, widzimy głębię niesamowitych zdobień, mamy wrażenie, jakbyśmy byli w kinie i oglądali film w trójwymiarze. To naprawdę niezwykły dodatek do każdej stylizacji. W naszej ofercie znajdziesz m.in. nieprzemakalny plecak worek w kwiaty, kolorowy duży plecak w trójkąty, czy dużą płócienną torbę miejską w tropikalne liście.

Zaraz, zaraz… to dopiero początek tych niesamowitych inspiracji! SunLovers.pl mówi pozytywne “Dzień Dobry” i serdecznie zaprasza na modne zakupy!