149,00 

Wodoodporne Pufy Ogrodowe

Wodoodporna pufa ogrodowa cytryny

149,00 
149,00 

Wodoodporne Pufy Ogrodowe

Wodoodporna pufa ogrodowa Sosna

149,00 

Wodoodporne Pufy Ogrodowe

Wodoodporna pufa ogrodowa migdałowiec

149,00 
149,00 

Wodoodporne Pufy Ogrodowe

Wodoodporna pufa ogrodowa Kostaryka

149,00 

Wodoodporne Pufy Ogrodowe

Wodoodporna pufa ogrodowa Akacja

149,00 

Dekoracyje Pufy do siedzenia - praktycznie w Twoim domu

To, co z chęcią zaoferujemy Wam tu i teraz to w pierwszej kolejności praktyczne i wygodne siedziska jakimi są nasze pufy dekoracyjne. Pufy, to jak wszyscy wiemy sprytne meble, znajdujące się w bardzo wielu domach, mieszkaniach a nawet biurach czy ogrodach. Są to produkty bardzo uniwersalne, ponieważ z powodzeniem mogą służyć jako podnóżek, stolik, a w niektórych wersjach nawet jako schowek na domowe szpargały. Pufy mają również różne wielkości i kształty, więc gdy zaczniemy studiować ofertę dostępną w sklepach meblowych lub w Internecie okaże się, że mamy do wyboru dziesiątki tysięcy różnych kształtów, wielkości, kolorów, wykończeń, materiałów i wariacji każdego elementu składowego pufy. Są pufy okrągłe, w kształcie walca. Są pufy o dużej średnicy, na których spokojnie zmieści się więcej niż jedna osoba. Są takie w formie kwadratowej, dla tych, co lubią proste i zdecydowane kształty.

W naszym sklepie online także znajdziecie ten ciekawy i zmyślny za razem mebel… Przy tworzeniu naszych puf postawiliśmy przede wszystkim na prostą i niezawodną konstrukcję. Wnętrze mebla to połączone ze sobą dwa rodzaje specjalnego, piankowego rdzenia, który sprawia, że siedzisko staje się po pierwsze stabilne, po drugie sztywne a po trzecie bardzo lekkie. Na tak przygotowany środek mebla naciągamy zapinany na suwak i dobrze dopasowany pokrowiec zewnętrzny, który w zależności od stylu i przeznaczenia pufy wykonujemy z różnego rodzaju materiałów.

Lekkie pufy do siedzenia z kolorowymi nadrukami

Filc, a dokładniej pisząc bardzo mocno sprawowany filc to jeden z materiałów, którego używamy do tworzenia naszych pokrowców na pufy. Materiał ten charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na wszelkiego rodzaju ścieranie i cierpliwie znosi codzienne wyzwania jakie stawiane mu są przez Was, użytkowników. Prasowany filc to materiał przyjemny w dotyku, o którym nikt, kto nie wie nie powiedziałby również, że pochodzi z recyclingu butelek PET. Prasowany filc idealnie nadaje się do tworzenia na nim wszelkiego rodzaju nadruków, co daje nam całkowicie nieograniczone możliwości tworzenia mebla o oryginalnym i ciekawym wzornictwie. Technologia sprawia, że z ogromną przyjemnością możemy zaoferować Wam kolorowy i wyróżniający się w pokoju i mieszkaniu mebel, który będziecie chcieli użyć jako pufa dla dzieci lub trochę bardziej stonowane i dostojne siedzisko, które doskonale sprawdzi się jako pufa do przedpokoju.

Pufa do siedzenia - Twoje wnętrze w stylu glamour

Nowością w naszej ofercie są pufy, które stworzyliśmy bardzo niedawno. Czym się wyróżniają? Obserwując, trendy panujące na rynku oraz dominujące w branży kolory postanowiliśmy dać porwać się wyobraźni. Powstała całkowicie nowa odmiana pufy, którą ubraliśmy w szlachetny w welur. Tak wykreowana została nasza piękna kolekcja czterech eleganckich welurowych kolorów, które teraz z powodzeniem możesz umieścić w każdym, nawet najbardziej eleganckim i designerskim wnętrzu. Materiał, z którego uszyty jest pokrowiec to tapicerski welur, który jest niebywale przyjemny w dotyku, bardzo wytrzymały i nadaje każdemu wnętrzu eleganckiego charakteru. Cztery, dostępne w naszej ofercie kolory to butelkowa zieleń, pudrowy róż, morski granat oraz szlachetna szarość. Jeżeli chcesz urządzić wnętrze w stylu glamour nie możesz zapomnieć o welurowych, dostojnych pufach i idealnie do nich pasujących dodatkach z tego samego materiału.

Pufy ogrodowe - lekkie meble odporne na wilgoć

Pufy oprócz zastosowania wewnętrznego zdarzało nam się użytkować także na zewnątrz. To sprawiło, że powstała kolekcja, którą z powodzeniem i bez żadnych obaw możecie postawić tam, gdzie jest trochę więcej wilgoci... w ogrodzie, na balkonie, w ganku czy na tarasie. Nasze nieprzemakalne pufy ogrodowe stworzone są, aby przetrwać nieprzyjemne, deszczowe warunki panujące niekiedy na tarasach, balkonach lub werandach. Materiał pokrowca, którym powleczona jest pufa to nieprzemakalna i odporna na przetarcia kodura. Wylana herbata, przewrócona szklanka z sokiem a może letnia ulewa? Żadne z powyższych nie robi wrażenia na naszych nieprzemakalnych pufach. Przetrzyj szmatką do sucha i można siedzieć dalej!

Puf czy pufa - oto jest pytanie?

Odwieczny problem czy te dodatki do domu nazywać puf czy pufa…?
Raz nawet jedna z naszych Klientek wysłała nam wiadomość, że nasze siedziska nazywamy błędnie. Bardzo doceniamy takie wiadomości, więc postanowiliśmy sprawdzić. Komentarzy w sieci jest mnóstwo. Wikipedia mówi, że forma pufa nie jest sankcjonowana przez wydawnictwa normatywne…brrr brzmi strasznie. My patrzymy czego szukacie w sieci i zdecydowaliśmy się ułatwić Wam znalezienie naszych puf nazywając je niekiedy pufa