OKULARY PRZECIWSŁONECZNE KNOCKAROUND

Knockaround to amerykańska marka okularów przeciwsłonecznych stworzona w Kalifornii w 2005 r.
Wszystkie okulary przeciwsłoneczne Knockaround posiadają niezbędne filtry, chroniące Wasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Jest to filtr UV400 kategorii 3. Dodatkowo praktycznie wszystkie okulary przeciwsłoneczne dla dorosłych dostępne w ofercie naszego sklepu posiadają także filtr polaryzacyjny który znacząco poprawia komfort podczas słonecznych dni i redukuje nieprzyjemne dla oczu odblaski. Polaryzacja to dodatkowa warstwa filtrująca, znajdująca się w soczewkach okularów. Zalety filtra polaryzacyjnego doskonale znają kierowcy samochodów, wędkarze, miłośnicy sportów wodnych oraz wszyscy Ci, którzy aktywnie spędzają czas w ciągu dnia i na świeżym powietrzu. Redukcja odblasków i pobłysków słonecznych powoduje, że za kierownicą auta zdarza się znacznie mniej sytuacji, w których możemy być oślepieni przez słońce zarówno bezpośrednio jak i w wyniku różnego rodzaju odbić od mokrej jezdni lub szyb innych pojazdów. Podobne zalety odczuwają wędkarze, oraz wszyscy którzy kochają sporty wodne. W okularach polaryzacyjnych znacznie mniej będą nam dokuczać odbicia światła od powierzchni wody, znacznie łatwiej także dostrzec to co dzieje się pod powierzchnią wody. Polaryzacja bezpośrednio wpływa na komfort użytkowników oraz także na ich bezpieczeństwo. Dzięki filtrom znajdującym się w okularach przeciwsłonecznych widzimy znacznie lepiej, wyraźniej oraz więcej. Knockaround to zdecydowanie dobre i niedrogie polaryzacyjne okulary przeciwsłoneczne o wyczuwalnej jakości. Jest to doskonały dowód na to, że markowe okulary słoneczne nie muszą kosztować majątku. Jeżeli jeszcze nie masz swoich okularów z polaryzacją to jesteś w doskonałym miejscu aby to zmienić.


W portfolio marki Knockaround znajdziecie kilka ciekawych modeli okularów w różnych kształtach i rozmiarach. Wśród nich z powodzeniem znaleźć można typowo damskie zaokrąglone lub nieduże retro okulary przeciwsłoneczne jak i bardziej masywne duże lub prostokątne okulary dla mężczyzny.  Te dla facetów mogą posiadać także specjalne ruchome ramiona w oprawkach, które nie uciskają boków głowy. Jeżeli zastanawiasz się jakie będą najlepsze okulary dla kierowców lub do samochodu albo twoją głowę męczy myśl, które okulary słoneczneidealne na łódkę lub na narty to mamy dobrą wiadomość. Zostań u nas dłużej i znajdź coś dla siebie!  Knockaround ma także w swojej ofercie całkowicie klasyczne okulary przeciwsłoneczne, takie które z powodzeniem możecie nosić do pracy a nawet do garnituru. Najbardziej popularne dla pań i panów klasyki to czarne lub brązowe okulary. W naszym sklepie internetowym stworzyliśmy specjalne filtry, dzięki którym bardzo łatwo możecie wybrać takie kolory oprawek i soczewek których właśnie potrzebujecie. Kliknijcie w odpowiadające Wam kolory i zobaczcie co mamy w ofercie. 

A, i jeszcze jedno… Oferta marki Knockaround to także okulary przeciwsłoneczne z filtrem dla dzieci. Model Kids Premiums to kolorowe i wesołe dziecięce oprawki połączone z kolorowymi soczewkami.


Znajdź te okulary, których potrzebujesz!

nieduże sportowe unisex, prostokątne sportowe, duże dla faceta, masywne i zabudowane, lekkie damskie i zaokrąglone, nieduże retro na małą buzię, nie za duże ale masywne i klasyczne, pilotki, awiatory