Poniżej znajdziesz formularz zwrotu towaru, który prosimy dołączyć do zwracanych produktów. 

 1. Na zwrot masz 14 dni od momentu dostarczenia do Ciebie przesyłki przez kuriera lub odebrania jej z punktu odbioru.
 2. Do zwracanych produktów prosimy o dołączenie paragonu fiskalnego/dowodu zakupu – ułatwi to i przyspieszy proces zwracania środków na Twoje konto.
 3. Zwrotów dokonujemy w tej samej formie płatności w jakiej realizowany był Twój zakup.
 4. Termin w jakim dokonujemy zwrotów to maksymalnie 14 dni od daty otrzymania przesyłki zwrotnej.
 5. Zwracane produkty nie mogą nosić śladów użytkowania.
 6. Adres do zwrotów:
  Sunlovers Grzegorz Lukowski
  ul. Ciołka 8/102
  01-402 Warszawa
 7. Link do regulaminu – zwroty PKT 8. https://sunlovers.pl/regulamin/
 8. Jeżeli przy swoich zakupach korzystałeś z promocji „Darmowa Dostawa” i częściowo odstępujesz od umowy pamiętaj, że obowiązują warunki promocji przedstawione poniżej oraz w regulaminie sklepu.

Regulamin promocji „Darmowa Dostawa”

5.1.1.      W sklepie www.sunlovers.pl do odwołania obowiązuje promocja dla zamówień przedpłaconych „Darmowa Dostawa”, w ramach której konsument składający zamówienie na produkty, których wartość jest równa lub większa 300 zł otrzymuje możliwość skorzystania z opcji bezpłatnego dostarczenia produktów za pośrednictwem usług kurierskich lub paczkomatowych świadczonych przez firmę InPost.

5.1.2.       Jeżeli w wyniku częściowego odstąpienia od umowy cena ostatecznie zapłacona za produkty będzie niższa od kwoty 300 zł tj. kwoty uprawniającej do skorzystania z promocji „Darmowa Dostawa” konsument zostanie obciążony regularnymi kosztami dostawy zgodnie z obowiązującym cennikiem dostawy opublikowanym w zakładce sklepu pod adresem: https://sunlovers.pl/platnosc_i_dostawa/  
Wskazana kwota zostanie odjęta od łącznej kwoty zwracanej konsumentowi za produkty, których odstąpienie od umowy dotyczy. 

Pobierz formularz zwrotu towaru