Brak w magazynie
139,00 
Brak w magazynie
199,00 
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie

Torby i Plecaki Dzień Dobry

Plecak Worek Figa Dzień Dobry

199,00 

Torby i plecaki DzieńDobry Sunlovers.pl

Dzień Dobry - modne i funkcjonalne torby i plecaki dostępne już na SunLovers.pl!

Witamy się! Mówimy słoneczne “dzień dobry” i czym prędzej przechodzimy do modnych inspiracji, wśród których dziś czają się dodatki doskonałe. Na plan pierwszy wysuwają się niezastąpione, potężne i poręczne torby oraz równie funkcjonalne, kolorowe i oryginalne plecaki od w 100% polskiej firmy (Made in Poland) - DzieńDobry!

Marka kreowana jest w pożądanym duchu slow fashion, dzięki czemu każdy produkt jest zupełnie inną, niespotykaną opowieścią wzorów, kolorów i szalenie wysokiej jakości wykonania. Gdy po raz pierwszy zobaczyliśmy torby i plecaki DzieńDobry, musimy przyznać szczerze, zakochaliśmy się w nich od pierwszego wejrzenia. Tu nie ma miejsca na zwyczajność, szarą codzienność i oklepane schematy. Tu jest doceniana wyjątkowość, każdego z nas! Na pewno chcesz wyróżniać się na tle pozostałych, na pewno chcesz skraść serca innych osób, na pewno marzysz o tym, aby opowiedzieć o swoim charakterze w sposób nietuzinkowy i nie do końca oczywisty… wiemy to, ponieważ jesteśmy tacy sami! Wniosek? Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Cię do zapoznania się z najnowszą kolekcją toreb i plecaków DzieńDobry - piękne i kolorowe modele już dostępne są w naszym sklepie online SunLovers.pl!

Zacznij dzień kolorowo - modne torby DzieńDobry w niezwykłej odsłonie!

Gdy spoglądamy uważnym wzrokiem na torby marki DzieńDobry, dochodzimy do jednego wniosku - tu nie ma miejsca na nudę. Tu jest czas i miejsce na oryginalność, na styl, na wyjątkową funkcjonalność, obok której nawet nie wypada przejść obojętnie. Torby DzieńDobry zostały przyozdobione pięknymi, wręcz szlachetnymi i lekko zwariowanymi grafikami powstałymi w wyobraźni Jaśminy Parkity. 

Uwagę przyciąga również sama wielkość toreb. Duży i pojemny model typu shopper sprawdzi się podczas codziennych wyzwań czyhających w miejskiej dżungli. Torbę możesz z powodzeniem zabrać na zakupowe szaleństwo, na lunch z przyjaciółmi, a nawet na salę wykładową  czy do szkoły… wszystko tak naprawdę zależy od Twoich indywidualnych potrzeb. Torby DzieńDobry są niczym nonszalancki kameleon, swoją funkcjonalnością i komfortem dopasują się bowiem do najbardziej wymagających użytkowników. Skoro o funkcjonalności mowa… dostępne w naszym sklepie internetowym SunLovers.pl modele zostały wykonane z wysokiej jakości wodoodpornego materiału Cordura. Oznacza to, że torby są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu kreują związki na lata. Aktualnie doceniamy długotrwałość elementów modnych i praktycznych - doskonale bowiem dopasowujemy się do trendów utrzymanych w duchu eko. W ten oto sposób, zaproszenie do swojej garderoby torby DzieńDobry jest ukoronowaniem wartości pożądanych.

Torbo-plecaki - gdy funkcjonalność mówi “Dzień dobry”, SunLovers wkracza do akcji!

A gdyby tak torba i plecak stanowiły funkcjonalną jedność? Okazuje się, że DzieńDobry postawiło na modną wygodę, dlatego też w naszej ofercie dostępnej na SunLovers.pl pojawiły się piękne i ultra kolorowe torbo-plecaki. Modele powstały we współpracy z równie wyjątkową firmą Pak.In. W ten oto sposób na naszych wirtualnych półkach sklepowych dumnie wdzięczą się torbo-plecaki, czyli doskonałe połączenie podręcznej torby i równie wygodnego plecaka. Modele dodatkowo zostały wyposażone w wytrzymałą taśmę, która jednocześnie stanowi szelki plecaka. Wspominaliśmy już, że torbo-plecaki DzieńDobry są szalenie praktyczne? Potwierdzeń nie należy szukać daleko! Wystarczy odkryć środek proponowanych modeli, w których znajdziesz przegrodę na laptop i kieszonkę na drobiazgi.

Naszą uwagę przyciągają również same grafiki zdobiące plecaki, torby, czy torbo-plecaki marki DzieńDobry. Wzornictwo pojawiające się na modelach jest nietuzinkowe, skupia na sobie całą uwagę postronnych obserwatorów. Gdy patrzymy na torby czy plecaki, widzimy głębię niesamowitych zdobień, mamy wrażenie, jakbyśmy byli w kinie i oglądali film w trójwymiarze. To naprawdę niezwykły dodatek do każdej stylizacji. W naszej ofercie znajdziesz m.in. nieprzemakalny plecak worek w kwiaty, kolorowy duży plecak w trójkąty, czy dużą płócienną torbę miejską w tropikalne liście.

Zaraz, zaraz… to dopiero początek tych niesamowitych inspiracji! SunLovers.pl mówi pozytywne “Dzień Dobry” i serdecznie zaprasza na modne zakupy!