Torby - SunLovers.pl

Nie sposób ich nie kochać! Są powiernikiem naszych najskrytszych pragnień. Dumnie prezentują się w miejskiej dżungli, na spacerze, na weekendowym wyjeździe, czy też na lotnisku. Tam trzymamy nasze kobiece, tajne bronie. Tam też dbamy o funkcjonalny i bezpieczny nieład, w którym jedynie same potrafimy się odnaleźć. Są uniwersalne, potrafią niczym kameleon dopasować się do narzuconych stylizacji, charyzmatyczności i lekko ekstrawaganckiej eklektyczności. Nie narzucają nam żadnych barier. Nie ograniczają nas w działaniu. Nie potrafią nam odmówić na każdym, nawet najmniejszym kroku. 

Takie są właśnie torby dostępne już teraz na SunLovers.pl! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zanurz się w modnym, pięknym świecie kreowanym przez samych wielbicieli słońca!

Nie takie oczywiste - modne torby dostępne na SunLovers.pl!

Wiele toreb dostępnych zarówno w wirtualnym, jak i rzeczywistym świecie jest dość oczywistych. Występujące w neutralnych tonacjach kolorystycznych spełniają minimalistyczne oczekiwania funkcjonalnych dusz. Nie negujemy istnienia tego typu wariantów, ponieważ sami uważamy, że każda torba ma własny sens kreacji. Jak możesz jednak słusznie zauważyć jako SunLovers.pl uwielbiamy oryginalność, w każdym akcesorium, prezentowanym czy to na wirtualnych, czy rzeczywistych półkach sklepowych, przemycamy nasze inspirujące opowieści. Nic więc dziwnego, że proponowane przez nas torby, również dopasowują się do tego typu wartości. 

Każdy model to inna historia. Dlaczego? Chcemy bowiem podkreślać Twoją wyjątkowość na każdym kroku. Chcemy, aby pod tak prostą formą torby, wyrażać swój styl, osobowość, niepowtarzalne cechy charakteru. Na SunLovers.pl znajduje się więc m.in. torba damska Sunny Hippi, kwiecista torba damska, torba Sunny Bold, czy lekka torba damska z hiszpańskim motywem - Sunny Valencia. Każda propozycja jest inna, niecodzienna, dzięki czemu bardzo łatwo można ją przemycić do prostych stylizacji utrzymanych w charakterze casualowym czy streetwearowym. 

Torby z kotami - bo zwierzaki są zawsze na topie!

Jako wielbiciele słońca uwielbiamy kociaki. Dlaczego? Te zwinne, zgrabne zwierzęta kochają promienie słoneczne. Wylegujące się na parapetach, na rozgrzanych panelach podłogowych, czy wśród ogrodowego otoczenia, łapią zbawienną witaminę D3. Postanowiliśmy też jej trochę złapać, dlatego też na SunLovers.pl znajdziesz torby z kotami, obok których nawet nie wypada przejść obojętnie. Czarny kot przynosi pecha? Niekoniecznie! Sprawdź chociażby torby Sunny Koty Dachowce, czy torby Sunny Kot Kleks. Tego typu modele możesz z powodzeniem zaprosić do eleganckich stylizacji, w których spodnie palazzo (z rozszerzaną nogawką) czy pięknie rozkloszowana spódnica do kolan odgrywa rolę pierwszoplanową. Dla wyjątkowych dusz, podążających własnymi, dokładnie wytyczonymi ścieżkami, polecamy Torby Sunny No!, na której słynny Grumpy Cat po prostu jest na “nie!”. 

Torby z nadrukami, nie tylko kocimi, są modne i oryginalne. Nie chodzi jedynie o sam fakt ich wyjątkowego wyglądu, ale również o jakość wykonania.

Wysokiej jakości torby na ramię - postaw na modę w funkcjonalnym wydaniu!

W ofercie SunLovers.pl dostępne są torby płócienne. Wykonane na bazie grubego, a co za tym idzie wytrzymałego płótna spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientek. Tego typu modele możesz zabrać ze sobą w podróż dookoła świata - i to dosłownie! Torby płócienne nie przecierają się, nawet gdy są źle traktowane przez stewardessę, która na szybko wkłada nasz bagaż do luku podręcznego. Modele te wyróżniają się również dużym rozmiarem, dzięki czemu cały niezbędnik zmieści się do nich bez problemu. Tego typu wydanie możesz zaprosić nie tylko na wakacje, ale również na zakupowe szaleństwo. To odpowiednia alternatywa dla zwykłych toreb. Jest ona na “ekologicznym czasie”. 

W trend #zerowaste dopasowuje się również torba filcowa. Sam charakter modelu nawiązuje do popularnego hand made, czyli wykonania ręcznego. Torby filcowe mają własny urok. Są niepowtarzalne, szalenie charyzmatyczne. Ze względu na filcowy materiał, odnosimy wrażenie przytulności. Nic więc dziwnego, że tego typu dodatek mamy ochotę cały czas dotykać, wręcz przytulać.

Byśmy zapomnieli! Aby rozgrzać w Tobie jeszcze większą chęć zakupów na SunLovers.pl, przygotowaliśmy specjalne zestawy promocyjne, które składają się z torby i kosmetyczki lub torby i organizera. Oczywiście całość dumnie prezentuje atrakcyjne, przystępne ceny! Wniosek? Na pewno w niepowtarzalnej kolekcji, znajdziesz idealną perełkę dla siebie.

Serdecznie zapraszamy!