Męskie okulary przeciwsłoneczne

Knockaround to marka stworzona przez mężczyznę i między innymi z tego powodu w ofercie nie mogło zabraknąć kilku bardzo ciekawych linii męskich okularów przeciwsłonecznych. Na rynku jest ogromy wybór okularów słonecznych dla facetów. Mają one różny kształt oprawek i soczewek. Dostępne są w wielu wariantach kolorów i w różnych wykończeniach. W zależności od rozmiaru głowy każdy Pan może sobie zawsze dobrać coś dla siebie. Knockaround na podstawie swojego długoletniego doświadczenia w branży stworzyło 3 linie okularów przeciwsłonecznych o wyraźnie odmiennych liniach oprawek, które dedykowane są specjalnie dla mężczyzn.


Duże, masywne oprawki okularów i szerokie ramiona to niezaprzeczalna domena modelu Fort Knocks. Okulary są w ofercie marki praktycznie od samego początku, a w ciągu ostatniego czasu przeszły lekkie modyfikacje, które wyraźnie podniosły jakość materiałów oraz wykończenia produktu. Wyrazista ramka okularów posiada na swoich zewnętrznych stronach charakterystyczne imitacje sztabek złota. Model nazwą nawiązuje do Amerykańskiego Depozytu Sztabowego Fort Knox. Zauszniki okularów umieszczone są na elastycznych zawiasach, co sprawia, że są to doskonałe okulary przeciwsłoneczne na dużą głowę. Dzięki takiemu rozwiązaniu ramiona okularów nie uciskają Twojej głowy. Osoby z dużym nosem też nie powinny narzekać. Fort Knocks posiada szeroki nosek co sprawia, że nawet panowie z dużą kością nosową powinni poczuć się w nich komfortowo.
Torrey Pines to kolejne okulary przeciwsłoneczne stworzone jako duża męska oprawka. Model ten dołączył do oferty marki w drugiej połowie roku 2019 i od razu zyskał sobie wierną rzeszę fanów.
Są to typowe duże i mocno zabudowane okulary przeciwsłoneczne. Mają dużą soczewkę nachodzącą delikatnie na bok głowy oraz skierowaną lekko pod kątem w dół. Okulary świetnie nadają się do uprawiania wszelkiego rodzaju sportów na świeżym powietrzu a także do zupełnie codziennego noszenia. Ramiona umieszczone są podobnie jak w przypadku modeu Fort Knocks na elastycznych zawiasach, dzięki czemu głowa nie będzie uciskana przez zauszniki, a cała oprawka świetnie trzyma się na swoim miejscu.
Smukła i prostokątna ale większa oprawka okularów to ogólna charakterystyka modelu Fast Lanes. Świetna i bardzo lekka oprawka genialne nadaje się do absolutnie każdej aktywności na świeżym powietrzu. Ramka w tej wersji nie dominuje na twarzy, zauszniki są także optycznie bardzo lekkie. Duża powierzchnia soczewki sprawia, że okularybardzo wygodne i świetne między innymi do samochodu


Wszystkie męskie okulary przeciwsłoneczne mają filtr UV400 oraz polaryzację. Dzięki temu jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich facetów którzy potrzebują dobrej klasy okularów do samochodu, na rower lub na wodę. Okulary z polaryzacją świetnie sprawdzą się także na nartach. Mnogość kolorów oprawek oraz soczewek sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Czarne błyszczące lub matowe oprawki dostępne są z różnymi kolorami soczewek. W ofercie dostępne są także różne lustrzane szkła. Dla odważnych Knockaround proponuje wyraziste neonowe lub wielokolorowe oprawki.