Damskie okulary przeciwsłoneczne

Niebieskie okulary Rising Tide Paso Robles

159,00 

Damskie okulary przeciwsłoneczne

Turkusowe okulary przeciwsłoneczne Daydream

159,00 

Paso Robles

Kolejny słoneczny letni sezon zbliża się coraz większymi krokami. Jeżeli zastanawiasz się jakie okulary przeciwsłoneczne będą modne na lato 2020 to mamy dla Ciebie ciekawą propozycję!

Paso Robles to nieduża lekka i bardzo ładna oprawka. Jej kształt w pierwszej chwili przywodzi na myśl okulary przeciwsłoneczne w stylu retro. Oprawka jest delikatnie wyciągnięta do góry, ma nieduże zaokrąglone na bokach soczewki oraz smukłe lekko profilowane ramionka.
Paso Robles należą zdecydowanie do mniejszych okularów przeciwsłonecznych. Doskonale będą wyglądały na szczupłych drobnych buziach zarówno damskich jak i męskich.


Kolorystyka oprawek Paso Robles jest bardzo wyważona. Do wyboru w ofercie mamy dla Was jak w przypadku pozostałych modeli czarne matowe okulary z czarnymi szkłami, jest też kilka wersji okularów w panterkę.
Jeżeli lubicie kolory to z pewnością powinny Wam się spodobać przezroczyste, butelkowo zielone lub bordowe sangria z kolorowymi lustrzanymi soczewkami.

Naszym bestsellerem w przypadku tego modelu jest błyszcząca klasyczna czarna oprawka z lekkim czerwonym przebłyskiem. Model ten posiada także cieniowane soczewki, lekko rozjaśniane do dołu.

Okulary jak zawsze chronią Wasze cenne oczy filtrem UV400 kategorii 3. Za komfort odpowiedzialna jest polaryzacja, dzięki której olśnienie słoneczne przestanie być już dla Was problemem.


Dla kogo model Paso Robles?

Podobnie jak pisaliśmy powyżej. Są to okulary przeciwsłoneczne przeznaczone dla osób o drobnych, małych i średnich twarzach.  W większości naszymi Klientami na Paso Robles są panie. Są jednak panowie, którym ta oprawka bardzo przypadła do gustu i naszą ją z szerokim uśmiechem na ustach.