Damskie okulary przeciwsłoneczne

Marka okularów przeciwsłonecznych Knockaround istnieje już od ponad 15 lat. Cały ten czas zaowocował powstaniem wielu linii produktów, którymi amerykański producent stara się odpowiadać na potrzeby Klientów.
Początkowo oferta zawierała dwa modele okularów przeciwsłonecznych, których formy oraz kształty najlepiej było określić jako Unisex. Ostanie 5 lat obecności marki na rynku to prawdziwa rewolucja. Aktualnie Knockaround w ofercie posiada 3 modele okularów, które z powodzeniem możemy zaliczyć do produktów skierowanych dla Pań. Każdy z nich ma lekko odmienny kształt oprawek oraz zauszników a także inną szerokość oprawki. Damskie okulary przeciwsłoneczne od Knockaround to także mnóstwo ciekawych i niespotykanych dotąd kolorów.


Smukłe, zaokrąglone i delikatnie szersze oprawki to domena modelu Mai Tais. Okulary są z nami najdłużej i zdążyły już zdobyć zaufanie dużej części z Was. Co roku do oferty dołączają kolejne piękne kolory zarówno oprawek jak i soczewek. Nasz bestseller i hit zarówno zimowego jak i letniego sezonu to niebieska jagodowa oprawka z kobaltowo niebieską soczewką. Przepiękne i nasycone burgundowe okulary to wersja, która świetnie wygląda do ciemnych kolorów włosów.
Nieduże okulary przeciwsłoneczne na małą i smukłą twarz? Tutaj rozwiązaniem może być model Paso Robles.
Okulary to doskonały przykład na klasyczne oprawki w stylu retro. Są bardzo lekkie, wygodne i nie dominują na twarzy. Większość kolorów w tej oprawce to wersje, które z powodzeniem założycie do każdej stylizacji zarówno tej formalnej jak i trochę bardziej sportowej.
Najnowsza odsłona okularów od Knockaround to model Deja Views. Jest to typowa oprawka dla kobiet, które szukają dużych i typowo damskich okularów słonecznych. Deja Views są też bardzo kocie. Zastanawiacie się co znaczy kocia oprawka okularów albo okulary w kocim kształcie? To takie, z mocno wyciągniętą na zewnątrz górną częścią frontu oprawki, która przypomina kształt głowy kota.


Damskie okulary słoneczne Knockaround są dostępne zarówno jako matowe jak i błyszczące oprawki. Do wyboru macie lustrzane soczewki w wielu kolorach, a dla tych z Was, które potrzebują czegoś spokojnego chętnie zaoferujemy ciemne brązowe lub czarne szkła. W ofercie mamy także delikatnie rozjaśniane do dołu soczewki.
Zdajemy sobie sprawę, że okulary przeciwsłoneczne dla kobiet to nie tylko dobry styl i piękna forma. Wszystkie okulary Knockaround chronią Wasze oczy dzięki filtrowi UV400 kategorii 3. Dodatkowo, soczewki okularów wyposażone są w polaryzację, która zredukuje odblaski słoneczne i znacznie podniesie Wasz komfort widzenia w słoneczne dni.
Kolorowe lustrzane szkła czy spokojna klasyczna czarna oprawka? Zapoznaj się z nasza ofertą i zdecyduj sama!