Kolorowe skarpetki

Kolorowe skarpetki to trend, który utrzymuje się na naszym rynku już od kilku lat. W ofercie naszego sklepu znajdziecie dwie firmy produkujące wesołe skarpetki, z którymi współpracujemy.


Skarpetki KABAK to wesołe i barwne skarpetki dla każdego. Oferta KABAK’a jest niebywale szeroka i w gamie produktowej znajdziecie zarówno skarpetki dla dzieci jak i dla dorosłych. Wesołe skarpetkowe wzorki od KABAKA cieszą się u nas ogromną popularnością. Lamy, awokado, kaczki czy pieski to absolutny must have każdego skarpetkowego szaleńca. Bardziej wyrafinowani użytkownicy kolorowych okryć stóp z pewnością ucieszą się na widok skarpetki w świnki morskie lub w misie koala. KABAK to także skarpetki stopki oraz eleganckie skarpetki do jeansów lub garnituru. Koniecznie zobaczcie także nasze kolorowe skarpetki dla dzieci.


Jeżeli szukasz jeszcze czegoś innego zajrzyj do oferty skarpetek TAKA PARA. Są to w większości kolorowe skarpetki w geometryczne wzory. Łódzka marka wyróżnia się uporządkowaną symetrią swoich wzorów. Kolory są bardzo wyraziste a skarpetki prezentują się na stopach obłędnie. TAKA PARA w swojej klasycznej odsłonie to skarpetki w paski, kropki, romby i inne ciekawe figury geometryczne.
Nowością, która dołączyła ostatnio do kolekcji skarpet TAKA PARA jest seria FUN. Skarpetki nie do pary stale zyskują na popularności. Złap swój ulubiony wzór i wciągnij kolor na swoje stopy!