29,00 
29,00 
29,00 

Skarpetki dziecięce

Skarpety Dziecięce Warszawa

19,00 

Skarpetki dziecięce

Skarpety Dziecięce Awokado

19,00 
-5%

Kolorowe Skarpetki

Wcześniej skarpetki pełniły jedynie funkcję praktyczną. Noszone na co dzień, dbają o komfort stopy, niezależnie od tego, czy biegasz na siłowni, pędzisz do pracy, spacerujesz po parku, czy dumnie kroczysz na romantyczną randkę z drugą połówką. Wydawałoby się, że są zupełnie niepozorne, mało znaczące i niezrozumiane. Światowi projektanci mody postanowili jednak przełamać stereotyp zwyczajności, dlatego też dziś modne, kolorowe skarpetki wdzięczą się w naszym sklepie online Sunlovers.pl.

Aktualnie kolorowe skarpetki, zarówno męskie, jak i damskie, są kreowane z poczuciem humoru. Podkreślają indywidualny gust modnej duszy. Akcentują osobowość, opowiadają historię o drugiej osobie. Kiedyś mówiło się zgodnie z ludowym przekazem “Pokaż mi swoich przyjaciół, a powiem Ci kim jesteś”. Aktualnie jednak to właśnie zaprezentowane skarpetki mogą wiele powiedzieć o osobie, która teraz siedzi naprzeciwko Ciebie w metrze, czy obok w kabinie samolotu. Wniosek? To dobry sposób na rozpoczęcie nowej znajomości, czy zażyłej dyskusji!

Jakie kolorowe skarpetki są modne? Który model wybrać?

Tego typu pytania, bardzo często pojawiają się w wirtualnej przestrzeni. Aktualnie skarpetki modne to skarpety kolorowe, oryginalne, wesołe i serdeczne. Skarpetki takie, które opowiadają inspirującą historię złożoną ze wzorów, motywów przewodnich, detali i akcentów. Jeśli jednak nie jesteś zwolennikiem krzykliwych rozwiązań, postaw na początku na kolor! Klasyczne czerwone skarpety w niebieskie prążki, musztardowe skarpety w zielone prążki, czy zielone skarpetki w żółte prążki to niezastąpiona propozycja od warszawskiej marki Kabak, które łączą w sobie niezwykłą elegancję i ponadczasową klasykę. Tego typu modele klasycznych skarpet możesz z powodzeniem założyć do stylowego garnituru, do biznesowego zestawu, czy looku utrzymanego w tonacji smart casual. Wygodne skarpetki utrzymane w modnych, jednolitych barwach sprawiają, że kreacja nieskończonych opcji stylizacyjnych jest niczym nieograniczona.

Jeśli jednak chcesz zaszaleć, postaw na modele skarpet, które są zauważalne od pierwszego wejrzenia. Skarpety w borsuki, skarpetki z rowerem, wzorzyste skarpety pop art czy skarpetki z flądrami świetnie pasują do stylizacji utrzymanych w stonowanych i spokojnych tonacjach kolorystycznych. Tego typu skarpetkowy detal jest wyróżniającą się na tle zestawu oryginalną kropką nad i.

Drzemie w Tobie dusza prawdziwego trendsettera i światowej blogerki? Kolorowe skarpetki we wzory świetnie pasują do modnych T-shirtów z nadrukami, czy spodni z rozszerzaną nogawką na dole o długości ⅞. Każdy model to inny sposób na wyrażenie własnych zainteresowań. Przekazane w sposób nieoczywisty hobby komputerowe, rysunkowe, a nawet jedzeniowe, sprawia, że całość stylizacji prezentuje się po prostu topowo! Jakbyś dopiero co zszedł ze światowych wybiegów mody!

Kolorowe Skarpetki nie do pary - nieoczywiste związki oryginalne!

Pamiętasz te czasy, gdy mama krzątając się po domu, donośnym głosem mówiła - “Tylko znajdź skarpetki do pary!”? Zazwyczaj tego typu polecenie pojawiało się wtedy, gdy wychodziliście na ważną uroczystość, rodzinne spotkanie, a nawet na niedzielny spacer po parku. Jak można było sobie wyobrazić, skarpetki musiały być nie tylko w tej samej tonacji kolorystycznej, ale również reprezentować ten sam model. To było nie lada wyzwanie, które współcześnie jest łamane (i to z ogromnym powodzeniem!) przez polską markę TAKA PARA. Firma pochodząca z Łodzi prezentuje skarpetki na pozór do siebie niedopasowane. Twoja rodzicielka, patrząc na tego typu “wydziwienia” na pewno przeciera oczy ze zdumienia. Bo jak to tak, iść do pracy w skarpetkach nie do pary?

Okazuje się, że możesz je założyć tak naprawdę do wszystkiego, wystarczy wybrać odpowiedni model skarpetek dopasowany do okazji, sytuacji, a nawet aktualnego samopoczucia. Jest to przecież oczywiste, że gdy masz ochotę na świeżą porcję lodów, założysz do kawiarni kolorowe skarpetki w Lody, na których dumnie wdzięczą się smaki waniliowe, truskawkowe, czekoladowe… tak naprawdę wszystkie, jakie podpowiada Ci tylko wyobraźnia. Na SunLovers.pl znajdziesz również skarpetki Grill (idealne na weekendowe spotkania z przyjaciółmi), skarpetki w meksykańskie wzory (doskonałe na egzotyczne wyprawy), czy nie do pary skarpetki w owce (fenomenalnie odnajdzie się pośród sielskich klimatów, do których zapraszają dziadkowie).

Chcemy tylko zastrzec, iż nowe modele skarpetek systematycznie nadchodzą, dlatego też, aby być na bieżąco, śledź nasz sklep. 

Serdecznie zapraszamy na skarpetkowe zakupy online!