65,00 
99,00 
65,00 
65,00 
99,00 

Czapki beanie - wybierz kolor dla siebie!

Czapka to nieodłączny element naszej garderoby podczas chłodniejszych i wietrznych dni. Dobie-ranie odpowiedniego fasonu i rozmiaru to czasem nie lada wyzwanie i zdarza się, że mamy problem, aby dobrać wszystko idealnie tak aby najlepiej pasowała dokształtu gło-wy. W naszym sklepie posiadamy ogromny wybór wersji kolorystycznych czapek typu beanie. Ten typ czapki do ideał pod kątem kroju, jeżeli szukasz klasycznej i ponadcza-sowej wygodnej czapki. Czapka beanie idealnie pasuje dla kobiet jak i mężczyzn. Jej krój jest odpowiedni dla każdego, nawet tego najbardziej wymagającego użytkownika. Bawełniana czapka beanie Kabak to nieodłączny element wietrznych oraz jesienno - zimowych miesięcy, w których to najwięcej ciepła tracimy właśnie przez chodzenie wła-śnie bez czapki. Materiał czapki to 100% bawełna czesana – jest to jedyny i najlepszy składnik kolorowych czapek beanie. Dzięki temu, że wykonane są z naturalnego surow-ca są trwałe, nie mechacą się, nie drapią i zapewniają odpowiedni komfort termiczny. Czapka beanie posiada wywijane zakończenie, które nie jest z nią na stale związane - dzięki temu możesz ją podwijać i odwijać, aby dopasować jej rozmiar do swoich potrzeb. Bawełniane czapki beanie posiadają także wyróżniające je charakterystyczne dla marki Kabak bardzo efektowne metki z eko skórki.

Czapka beanie – idealny partner przez okrągły rok!

Czapka beanie to nieodłącz-ny towarzysz nie tylko podczas zimowych, miejskich spacerów. Wyjazd nad morze czy nad jezioro to również ważny czas, w którym polecamy nie zapomnieć o swojej ulubionej czapce beanie. Czapka sprawdzi się także doskonale, gdy zawieje mocny wiatr. Nasze kolorowe czapki beanie pasują do każdego stroju - możesz nosić je z klasyczną kurtką do pracy albo z kolorową surferską bluzą na Helu. Wygodne czapki ogrzeją Twoją głowę a przy tym uzupełnia każdy outfit. Największą chyba zaletą bawełnianych czapek jest to, że są one dostępne w ogromnej ilości kolorów! Dosłownie każdy znajdzie u nas odpo-wiednią wersję kolorystyczną czapki na każdą porę roku. Jeśli lubicie kupować w kom-plecie - u nas do czapki dobierzecie także pasujący kolorowy szalik. Bawełniane szaliki to szaleństwo wzorów i kolorów - wszystkie są przemyślane tak abyś bez problemów mógł dobrać do nich dowolna czapkę beanie.

Czapki Beanie – mamy również dziecięce

Od niedaw-na w naszej ofercie znajdziecie także kolorowe czapki dla dzieci. Już od teraz możesz skompletować swój wymarzony zestaw czapek dla całej rodziny. Dziecięce czapki bea-nie dostępne są w identycznych wersjach kolorystycznych jak te dla dorosłych. Spraw sobie kolorowy ciepły zestaw na jesień i zimę i wyróżnij się wśród szaro burego tłu-mu.