Okulary przeciwsłoneczne Seria Sport

Poznaj nasze najbardziej kolorowe okulary przeciwsłoneczne, w których każda Twoja aktywność nabierze całkowicie nowych barw! 

Zobacz wszystkie!

Osobiście uwielbiamy, gdy wokół nas dużo się dzieje…
Podróże, przygody, nowe wyzwania, nowo poznani ludzie. To wszystko nadaje barw naszemu życiu, sprawia, że czujemy się jak ryba w wodzie i chcemy więcej.
Właśnie ta chęć i potrzeba odkrywania sprawiła, że już od blisko 6 lat współpracujemy z amerykańską marką okularów przeciwsłonecznych Knockaround i mamy ochotę, aby ten czas nigdy się nie kończył.

Nasza przygoda z okularami Knockaround od samego początku wypełniona jest słońcem, uśmiechem, kolorami i corocznymi nowościami, których z roku na rok pojawia się coraz więcej, coraz mocniej chwytają też za nasze serca, a po reakcjach naszych Klientów, Was, widzimy, że również za Wasze. To wszystko daje nam ogromną energię do działania

Zima 2020

Słoneczne Dolomity i obłędnie kolorowe Premiums Sport – Aquamarine

Zobacz!

Zima 2020

Styczniowy wyjazd, na nosie jedyne takie – Fast Lanes w kolorze Neon Orange

Zobacz!

Lato 2020

Słoneczna Jastarnia i soczyście czerwone Premiums Fruit Punch

Zobacz!

Lato 2020

Słoneczna Jastarnia dodaje energii. Na nosie Fast Lanes Sport w kolorze Coastal

Zobacz!

Okulary przeciwsłoneczne – Nowości na sezon 2020/2021

Zarówno rok 2020 jak i nadchodzący, letni sezon 2021 to okresy, w których także nie braknie spektakularnych nowości.

Oprócz dwóch nowych, damskich modeli okularów przeciwsłonecznych Mary Janes oraz Deja Views, o których stworzymy osobny wpis na naszych półkach pojawiło się coś jeszcze.

Okulary przeciwsłoneczne z Serii Sport. Jest to nowa kategoria okularów, stworzona na dobrze już znanych i sprawdzonych oprawkach okularów z modelu Premiums oraz okularów z modelu Fast Lanes.

zobacz serię sport
Pomarańczowo Zielone Okulary Przeciwsłoneczne Fast Lanes Sport Desert

Okulary Przeciwsłoneczne Seria Sport – Czym się różnią?

Sport to aktywność, sport to ruch, sport to kolory, sport to zdrowie!
Okulary przeciwsłoneczne z serii Sport wyróżnia kilka elementów. Na pierwszy plan wychodzą, odważne, czasem szalone kolory i zestawienia kolorystyczne.
Modele okularów, które były dostępne w ofercie do tej pory miały dużo ciekawych i oryginalnych kolorów zarówno oprawek jak i soczewek. Seria sport wchodzi ze swoją kolorystyką jeszcze krok dalej.

Znajdziemy tu odważne połączenia kolorów oprawek z kolorami lustrzanych soczewek, które już na pierwszy widok przyprawiają o szybsze bicie serca… Wyraziste i soczyste turkusy, pomarańcze, jaskrawe zielenie, fiolety to tu absolutny standard na oprawkach. Lustrzane soczewki nie pozostają w tyle i możecie śmiało wybierać spośród pięknych i nasyconych błękitów, zieleni, fioletów, żółtych czy miętowych.
W przypadku okularów przeciwsłonecznych z serii sport określenie do wyboru do koloru nabiera bardzo głębokiego sensu.

Co ważne dla każdego, kto użytkuje okulary przeciwsłoneczne wszystkie soczewki okularów z serii sport są wyposażone w filtr UV400 kategorii 3 oraz w polaryzację.

Dzięki pełnej ochronie Twoich oczu możesz w 100% skupić się na swoim treningu i na tym, aby w swojej dyscyplinie osiągać jak najlepsze wyniki. My kibicujemy i trzymamy kciuki za progres!

Okulary przeciwsłoneczne z serii Sport zostały stworzone z myślą o ruchu i aktywności.

Głównym założeniem, którym kierował się zespół projektowy marki Knockaround była wygoda użytkowania i pewność, że okulary będą zawsze tam, gdzie powinny być, czyli na Twoim nosie.

Bez względu czy uczestniczysz w maratonie, grasz w siatkówkę plażową czy rejestrujesz trzycyfrową prędkość na stoku możesz być spokojny, że dobrze dopasowana oprawka okularów nie spadnie Ci z nosa. Pomogą w tym specjalne silikonowe noski, które w przypadku okularów przeciwsłonecznych z serii sport są standardem.

Delikatny i przyjemny w dotyku silikon sprawia, że okulary nie ześlizgują się Twojego nosa. Oprawki są także niezauważalnie wyżej co pozytywnie wpływa na cyrkulację powietrza między okularami a Twoją twarzą.

Oprawki okularów, na których stworzona została nowa kolorowa seria to dwa popularne modele.

Uniwersalne i bardzo wygodne Premiums, przeznaczone na mniejsze i średnie buzie oraz prostokątne i szersze Fast Lanes, w których znakomicie czują się wszyscy ze średnimi i dużymi buziami.

Obie oprawki okularów są całkowicie Unisex i doskonale sprawdzą się zarówno jako kolorowe okulary przeciwsłoneczne damskie jak i okulary przeciwsłoneczne męskie. Wybór należy do Ciebie!

W tajemnicy powiemy Wam, że rok 2021 zaowocuje kolejną oprawką, która dołączy do kolorowego, sportowego grona. Już wkrótce zdradzimy więcej szczegółów. Sami nie możemy się już doczekać!

Okulary przeciwsłoneczne Seria Sport

Zakochaj się w nich razem z nami!

Dodaj komentarz