Okulary zerówki do komputera

Bardzo się cieszymy, że darzycie nas tak wielkim zaufaniem i tak często wybieracie nasze produkty. Okulary przeciwsłoneczne w naszym kraju stają się wreszcie zupełnie normalnym wyposażeniem każdego z nas! Nikogo także już nie dziwi widok kolorowych i całkowicie zwariowanych wzorów okularów na naszych nosach i to jest także świetna wiadomość! 
Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom i chcąc jeszcze mocniej rozwinąć przed Wami naszą ofertę wspólnie z marką Knockaround przedstawiamy Wam naszą totalną nowość! Okulary zerówki do komputera

Okulary do komputera?

Wiemy już, że promieniowanie słoneczne UV jest szkodliwe dla naszych oczu. Właśnie dlatego tak ważna jest ich ochrona poprzez używanie dobrych okularów przeciwsłonecznych zawsze gdy nasz wzrok narażony jest na działanie promieni słonecznych. 

Musimy sobie jednak zdać sprawę, że istnieje jeszcze jeden typ promieni, który jest bardzo szkodliwy dla naszego wzroku, a na który narażeni jesteśmy każdego dnia. 

Chodzi o światło niebieskie, które emitowane jest przez wyświetlacze urządzeń którymi w obecnych czasach jesteśmy dosłownie otoczeni. Monitory komputerowe, telewizory, ekrany telefonów oraz tabletów. Wszystkie emitują światło niebieskie. 

Samo światło niebieskie to zjawisko zupełnie naturalne lecz jego nadmiar staje się już szkodliwy i może negatywnie wpłynąć na nasze samopoczucie, zdrowie, kondycję oraz sen. Nadmiar światła niebieskiego to w pierwszej kolejności przemęczenie oczu poprzez wyraźne zaczerwienienia, długotrwała ekspozycja na szkodliwe promienie niebieskie może doprowadzić także do uszkodzenia siatkówki oraz problemów z plamką żółtą. 

Aby temu zapobiec oprócz oczywistego ograniczania używania urządzeń elektronicznych z wyświetlaczami bardzo polecamy używanie okularów do komputera z filtrem światła niebieskiego.

Wygodne i modne okulary zerówki do komputera!

W naszej ofercie znajdziecie kilka modeli modnych czarnych oprawek do komputera, znacie je dobrze z wersji okularów przeciwsłonecznych. Wygodne i lekkie oprawki wyposażone są teraz także w bezbarwne soczewki, posiadające zarówno filtr UV400 jak i filtr światła niebieskiego tak zwany Blue Light Blocker. Od teraz ochrona twoich oczu możliwa jest także z marką Knockaround. Wybierz swój ulubiony model Knockaround w czarnej oprawce i bezpiecznie pracuj przy komputerze lub surfuj po internecie. 

Okulary zerówki do komputera – moda i styl

Nasze okulary zerówki do komputera oprócz tego, że doskonale chronią oczy dodadzą nieco powagi i profesjonalizmu. Modne, duże kocie oprawki Deja Views albo lekko zaokrąglona wersja Mai Tais lub Mary Janes sprawią że Twój look nie zostanie nie zauważony. Prostokątne oprawki Fast Lanes albo duże Torrey Pines będą doskonale pasować na większe, męskie buzie. Teraz możesz nosić modne i ponadczasowe okulary zerówki zawsze wtedy kiedy masz na to ochotę!

Już teraz zajrzyj do kategorii „Okulary do komputera” i wybierz model dla siebie!

Dodaj komentarz