Wielu z Was zapewne zastanawia się jak wybrać najmodniejsze i najlepiej dopasowane okulary przeciwsłoneczne…?

Odpowiedź na to pytanie oczywiście nie jest prosta. Każdy z nas ma trochę inny kształt twarzy, inne oczekiwania, inne preferencje dotyczące kolorów, fasonów i tak dalej…

Jest jednak jeden wspólny mianownik wszystkich tych oczekiwań, który jest bardzo ważny. Wszyscy chcemy mieć wygodne, lekkie i dobrze dopasowane okulary przeciwsłoneczne. Wszystkie te cechy z powodzeniem możemy zastąpić jednym uniwersalnym słowem – komfort.

Komfortowe i modne okulary przeciwsłoneczne to właśnie takie, które łączą w sobie wszystkie te cechy. 

 

Okulary przeciwsłoneczne Knockaround to jedna z bardzo ciekawych propozycji od kilku lat dostępna także w Polsce.

Lekkie, uniwersalne, idealne na każdą okazję!

Marka Knockaround istnieje od 2005 roku. Od czasu swojego powstania do dziś przeszła długą drogę, która zaowocowała w produkty wysokiej jakości dostępne w wielu różnych wariantach kolorystycznych. W ofercie, która z roku na rok jest coraz szersza znajduje się kilka modeli, różniących się między sobą kształtem i fasonem. Wszystko po to, aby każdy z Was mógł znaleźć coś interesującego.

W tym artykule skupimy się na siedmiu dostępnych modelach.    

Premiums to najchętniej wybierana oprawka dostępna w ofercie.

Premiums to okulary bez śrubek w zawiasach co sprawia, że stają się całkowicie bezobsługowe oraz idealne na co dzień i do uprawiania wszelkiego rodzaju sportów.
Na boku każdego z ramion pojawiło się duże i wyraźne logo „K”.  Wszystkie okulary przeciwsłoneczne Knockaround to okulary z filtrem UV400 o kategorii przyciemnienia KAT 3. Większość modeli Premiums to okulary z polaryzacją, dzięki czemu pojęcie komfortu i wygody nabiera zupełnie nowego znaczenia.

KSZTAŁT OKULARÓW, KOMU PASUJE TEN MODEL?

Model Premiums to okulary przeciwsłoneczne o klasycznym, lekko ściętym po bokach kształcie.
Oprawka pasuje na małe i średnie twarze. Ramiona okularów dobrze trzymają je na głowie. Okulary Premiums polecane są dla Mężczyzn i Kobiet z bardziej „prostokątną” twarzą. 

Często model ten wybierany jest także przez nastolatków.

Fort Knocks to propozycja dla Wszystkich osób o większych głowach i większych nosach.

Fort Knocks to zdecydowanie duże okulary przeciwsłoneczne. Ich główne cechy to duża i masywna oprawka oraz boki. Ramiona modelu Fort Knocks osadzone są na elastycznych zawiasach, których zadaniem jest lekkie rozgięcie się na zewnątrz. To sprawia, że okulary nie uciskają boków Twojej głowy i jest Ci wygodnie, nawet jak nosisz je cały dzień.  Na frontach oprawek modelu Fort Knocks znajdują się małe detale imitujące sztabki złota a na bokach ramion znajduje się pełne logo marki.
W zależności od wersji kolorystycznej detale występują w kolorze złotym, srebrnym lub ciemnoszarym.

Wszystkie okulary przeciwsłoneczne Fort Knocks to okulary z filtrem UV 400 o kategorii przyciemnienia KAT 3. Model Fort Knocks to okulary z polaryzacją.

DLA KOGO MODEL FORT KNOCKS? 

Model Fort Knocks to okulary dla osób z większą głową i większym nosem.

-25%
134,25 
-25%
134,25 
-25%
-25%
186,75 
-25%
134,25 

Knockaround Mai Tais to klasyczny przykład na lekko zaokrąglone okulary przeciwsłoneczne. Delikatna i subtelna oprawka występuje zarówno w matowym jak i błyszczącym wykończeniu. Ramiona okularów idealnie komponują się z całością. Na bokach każdego z nich znajduje się wyraźne logo K, dopasowane kolorystycznie do charakteru okularów. 

Mai Tais to okulary polecane kobietom. Głównie ze względu na swój delikatny, okrągły kształt oraz mnogość kolorów.

To właśnie tutaj jako pierwsze pojawiły się piękne różowe błyszczące Candy Pink oraz nasz bestseller – przezroczyste oprawki z zieloną soczewką.

Zaokrąglone oprawki Mai Tais dedykowane są dla osób o delikatnych rysach twarzy. Subtelne, cienkie zauszniki nadają im bardzo lekkiego wyglądu

-25%
-25%
-25%
126,75 
-25%
126,75 

Jeżeli lubisz prostokątne okulary przeciwsłoneczne to model Fast Lanes powinien przypaść Ci do gustu.

Jest to stosunkowo nowa oprawka wnosząca w stylistykę marki dużo świeżości. Na pierwszym planie pojawiają się duże soczewki, które w zależności od wersji występują jako lustrzane lub zupełnie klasyczne. Nowością, która niedawno pojawiła się w ofercie są gradientowe, rozjaśniane do dołu soczewki występujące na przykład w wersji z błyszczącą szarą oprawką.

Okulary Fast Lanes to oprawki przeznaczone dla osób ze średnimi i dużymi głowami o kwadratowym lub okrągłym kształcie twarzy. Bardzo dobrze wyglądają zarówno na damskich jak i męskich nosach. 

-25%

Damskie okulary przeciwsłoneczne

Zielone okulary przeciwsłoneczne Rock Skimmer

126,75 
-25%

Damskie okulary przeciwsłoneczne

Bordowe okulary Spanish Rose

126,75 
zobacz okulary Paso Robles

Paso Robles to nowość, która pojawiła się w drugiej połowie 2018 r.

W roku 2019 pojawi się dużo ciekawych i bardzo oryginalnych wersji kolorystycznych tego modelu.
Są to zdecydowanie nieduże okulary przeciwsłoneczne o lekko kocim zarysie. Pasują zarówno kobietom jak i mężczyznom. Najmodniejsza wersja okularów Paso Robles to błyszczące czarne oprawki z czerwono ceglanym przebłyskiem wyposażone w ciemne gradientowe soczewki. 

Okulary Paso Robles przeznaczone są dla osób o mniejszych prostokątnych i delikatnych buziach.

Zobacz okulary mile highs

Oprawki Mile Highs to klasyczne Awiatory lub tzw. Pilotki. 

Całe okulary to druciana lekka oprawka i druciane ramionka wykończone gumowymi zausznikami. Bardzo podobnie jak w przypadku pozostałych modeli okularów znajdziecie tu zarówno klasyczne czarne wersje jak i modele ze złotymi oprawkami i niebieskimi lustrzanymi szkiełkami. 

Mile Highs to okulary przeznaczone zarówno dla Pań jak i dla Panów. Mają lekko łezkowaty kształt i dużą soczewkę. 

-25%

Damskie okulary przeciwsłoneczne

Przezroczyste okulary Green Moonshine Paso Robles

126,75 
-25%
134,25 
-25%

Damskie okulary przeciwsłoneczne

Niebieskie okulary Rising Tide Paso Robles

126,75 
-25%

Damskie okulary przeciwsłoneczne

Turkusowe okulary przeciwsłoneczne Daydream

126,75 
Knockaround w swojej ofercie ma także kolorowe i wytrzymałe okulary z filtrem dla dzieciaków.

Charakterystycznym elementem tej serii są zwariowane kolorowe motywy uwielbiane przez najmłodszych. To właśnie tutaj znajdziecie okulary w ciapki, kropki, kreski, okulary w pizzę i w owoce. Jeżeli chcecie swoje maleństwo ubrać elegancko to też mamy propozycję – załóżcie mu na nos klasyczną brązową panterkę ☺
Rozmiar okularów dziecięcych z powodzeniem będzie pasował najmłodszym w wieku między 1 a 6 rokiem życia. Wszystko jednak zależy od wielkości głowy Waszej pociechy.  

-25%

Dziecięce okulary przeciwsłoneczne

Turkusowe dziecięce okulary Kids Premiums

89,25 
-25%

Dziecięce okulary przeciwsłoneczne

Czerwone dziecięce okulary Lovebug

89,25 
-25%

Dziecięce okulary przeciwsłoneczne

Żółte dziecięce okulary Pizza

89,25 
-25%

Dziecięce okulary przeciwsłoneczne

Kolorowe dziecięce okulary Pinata

89,25 

Dodaj komentarz