WYSYŁKA

Przesyłki Priorytetowe Pocztą Polską do wartości 200 zł – 15 zł

Przesyłka kurierem DHL do wartości 200 zł – 15 zł

Przesyłka kurierem DPD do wartości 200 zł – 16 zł

Przesyłka pobraniowa kurierem DHL lub DPD – 25 zł

Na życzenie Klienta realizujemy także wysyłkę do krajów UE – cena ustalana jest indywidualnie

Przesyłki od wartości 200,01 zł – Zawsze Darmowa Dostawa – na terenie RP – Realizowane Kurierem DHL lub DPD – dotyczy wyłącznie przesyłek przedpłaconych


 

CZAS DOSTAWY

 

Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!
Wysyłka pocztą polską: W przypadku większości przesyłek jest to od 2 do 7 dni. Poczta udostępniła narzędzie informatyczne do monitorowania paczek:
Wysyłka kurierem DHL lub DPD: Paczki wysyłane kurierem DHL lub DPD zazwyczaj dochodzą do klienta w jeden dzień roboczy. Firma DHL oraz DPD udostępnia narzędzie do monitorowanie paczek:

DANE FIRMY

Sunlovers – Grzegorz Lukowski
Ul. Sokołowska 9/102
01-142 Warszawa
Konto główne – mBank: 42 1140 2004 0000 3302 7609 9581


FAKTURY I PARAGONY

Na wszystkie towary zakupione w naszej firmie wystawiamy dowody zakupu w postaci paragonu fiskalnego lub faktury.
Dokument zakupu przesyłamy razem z zamówionym towarem.


NEWSLETTER

Korzystanie z Newslettera następuje po podaniu w zakładce „Newsletter” widocznej na stronie Sklepu Internetowego adresu poczty elektronicznej, na który mają być przesyłane kolejne edycje Newslettera i kliknięciu pola”Zapisz się”. Na Newsletter można się również zapisać poprzez zaznaczenie odpowiedniego checkboxa w trakcie zakładania Konta – z chwilą utworzenia Konta Usługobiorca zostaje zapisany na Newsletter. Po zapisaniu się do Newslettera Klient otrzymuje jednorazowy kod rabatowy uprawniający do skorzystania z 10% rabatu na koszyk przy zakupach powyżej 100 PLN. Rabat nie łączy się z innymi kodami rabatowymi oraz promocjami trwającymi w sklepie.